It is highly recommended to use Line 6 Monkey™ to install the latest available Flash Mamy także do dyspozycji barwy syntezatorowe – między innymi Synth String (emulujący Rolanda GR700), połączenie go z efektem Tron – Growler – czy w końcu Synth- -O-Matic (przebiegi wzorowane na takich instrumentach jak Moog Modular czy Oberheim Synthesizer Expander Module). DOWNLOAD. Sprawdziłem – nawet przy zerowym oświetleniu korzystanie z POD-a HD300 jest bezproblemowe i intuicyjne. Co więcej, każdy z nich ustawić możemy PRE (czyli przed wzmacniaczem) lub POST (po wzmacniaczu). Idąc od lewej: GUITAR IN, CD/MP3 INPUT, pot MASTER VOLUME, wyjścia LEFT/RIGHT wraz z selektorem AMP/LINE, 3-pozycyjny switch OUTPUT MODE (LIVE/DUAL/STUDIO), wyjścia XLR LEFT/RIGHT wraz z przełącznikiem GOUND/LIFT, złącze L6 LINK, gniazdo USB oraz wejście na zasilacz 9 V o prądzie minimum 2,5 A.Pierwsze spostrzeżenie dotyczy wykonania POD-a HD300 – estetyczne i solidne zarazem. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Korzystałem wcześniej zarówno z Guitar Porta (gdzie presety oblicza CPU komputera), jak i z „czerwonej fasolki”, czyli POD-a (gdzie za wszystko odpowiada pokładowy DSP). Mamy tu także wbudowany pedał, który może pracować w trybie Volume (świeci się dioda VOL), w trybie Wah (dioda WAH) lub jako kontroler efektu Pitch Glide (świecą się obie diody naraz). Jest to jeden z najlepiej sprzedających się multi efektów w ostatnich latach. Z łatwością znajdziemy więc wcześniej ustawione brzmienia i presety zarówno w domu, jak i na scenie. Niestety nie zmieściły się tu wszystkie presety – myślę, że jest to około 30-40% z dostępnych fabrycznie – ale z pewnością pokazują możliwości tego urządzenia.Line 6 POD HD to świadek kolejnego etapu ewolucji zapoczątkowanej 15 lat temu. Spróbujcie sami włączyć sobie overdrive, który modelowany jest na wzór kostki DOD 250 Preamp/Overdrive i dalej sygnał do zwykłego gitarowego combo – poezja – przyznam się, że przez dłuższy moment bawiłem się tym zaawansowanym procesorem jak zwykłą kostką podłogową. Testowany Line 6 POD HD300 jest dumnym członkiem tej rodziny.Najnowsza odsłona POD-a ukryta została w masywnej, metalowej (żeby nie powiedzieć „pancernej”) obudowie. Delaye i pogłosy są tu najwyższej, studyjnej jakości i z powodzeniem używać ich można nie tylko w gitarowych projektach. Jednakże ogólnoświatowy sukces przyniosła firmie dopiero słynna „fasolka” (POD), której ekspansja zaczęła się w roku 2000. Line 6 POD HD300 - TEST.

a potem w wzmacniaczu pod PRE IN. CLASS A (dioda zielona) to Class A-30TB, jak łatwo się domyślić, również oparty na wzmacniaczu Voxa, tym razem na AC-30. Autor: Krzysztof Inglik.

It is the only multi-effect pedal to boast 16 state-of-the-art Line 6 HD amp models, 80+ modern and vintage-styled M-class effects, and a comprehensive digital and analog I/O. Line 6 POD HD300. Potencjometry umieszczone są w dwóch blokach i zabezpieczone zostały przed zniszczeniem znaną z POD-a Live stalową „barierką”.

Dlatego też od razu zauważyłem inną reakcję POD-a HD na sygnał, którym jest karmiony. It’s important to know this straight away, because the HD300 is essentially a scaled-down version of the more comprehensive models. Na OLX.pl znajdziesz interesujące ogłoszenia Nieruchomości, Pracy oraz Kupię, Sprzedam.METAL (dioda zielona) to Angel F-Ball wzorowany na wzmacniaczu Engl Fireball 100. Line 6 Edit. Tutaj wystarczy przekręcić gałkę BASS lub TREBLE, żeby szybko wpłynąć na charakter barwy. Pod koniec roku 2010, po trzech latach prac i testów, kalifornijska firma wprowadziła nową technologię modelowania brzmień, na której oparta została linia produktów HD. Kiedy w roku 1996, w kalifornijskim miasteczku Calabasas, powstawała marka Line 6, nikt jeszcze nie przeczuwał nachodzącej rewolucji. Na załączonym CD znajdziecie próbkę brzmień nagranych z Line 6 POD HD300 bezpośrednio na komputer. Najwyraźniej firma doskonale wie, jak zadowolić współczesnego muzyka i dać mu do rąk te narzędzia, których może potrzebować w dowolnej sytuacji. Z prawej strony tych potencjometrów znajduje się przełącznik FX ONLY – umożliwia korzystanie z samych efektów z pominięciem symulacji wzmacniaczy, kolumn i mikrofonów. Z tyłu obudowy tradycyjnie już znajdziemy komplet przyłączy.